Polityka prywatności

Polityka prywatności stosowanej w serwisie www.studiokalari.pl

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu www.studiokalari.pl.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest: Ajurweda i kalari Sankar Sivasankaran Nair z siedzibą we Wrocławiu, ul. Dembowskiego 78/4 51-669 Wrocław, NIP 898 216 44 33.
 3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób: poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
 4. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu a) udzielenia odpowiedzi na przesłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego wiadomość,
  b) realizacji zamówienia złożonego w sklepie zgodnie z Regulaminem sklepu,
  c) zbierania danych kontaktowych od osób zainteresowanych otrzymywaniem newslettera, czyli cyklicznych wiadomości mailowych dotyczących bieżącej działalności, które wprowadziły swoje dane osobowe do formularza zapisu na newsletter, zgodnie z Regulaminem newslettera.
 5. Zapis na newsletter następuje po wprowadzeniu przez Użytkownika swoich danych w formularzu, a następnie potwierdzeniu zapisu w otrzymanej kontrolnej wiadomości mailowej. Jeśli Użytkownik nie potwierdzi zapisu, na jego adres nie będą wysyłane wiadomości mailowe, choć program do wysyłki newsletterów zachowa wprowadzone do formularza dane. Osoby, które tylko przesłały wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub dokonały zakupu w sklepie internetowym nie są dodawane do grupy otrzymującej newsletter, o ile nie wprowadzą swoich danych osobowych także do formularza zapisującego na newsletter. 
 6. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd Użytkownikowi, który je tam umieścił. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie. Użytkownik może w każdej chwili wypisać się z newslettera, klikając w link umieszczany na dole każdego maila lub poprzez bezpośredni kontakt na adres studio@studiokalari.pl.
 7. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 9. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.studiokalari.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 10. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności można kontaktować się mailowo pod adresem studio@studiokalari.pl.